Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Nové zařízení pro věřejný záchod – sušiče rukou a vlasů

I ve věřejném záchodě a koupelnách v hotelu buď hostelu vybavení může se velmi líšit mezi sebou. Kromě záchodových mis a dvířek i přístroje na sušení rukou anebo vlasů jsou velmi klíčová část toho, co je nezbytné. Uživatelé chtěji nejenom držet hygienu, ale i umýt tělo buď ruce v klidném místě, co dnes umožňují rozmanité luxusní záchodové zboží, nabízené v odborních obchodech.
hotel
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com
Patří k nim například bazénové fény – přístroje, díky kterým sušení ruk anebo vlasů je komfortní a velmi rychlé. Permanentně připevněné do stěny, dobře nahradí obyčejné vysouseče vlasů. Takové fény jsou tak projektované, aby sloužily na dlouhou dobu, také když celá řáda lidí je používá asi každý den – proto nejlevnější fény nevždycky budou nejefektivnějším způsobem, zejména když záchod se nachází ve velkém hostelu anebo na plovárně.Obvykle bazénové fény jsou pistolové anebo hadicové, ale existují i fény nemobilní, méně komfortní, ale trvalejší a odolnější vůči poškození. Asi každé bazénové fény současně mají soudobý styl, ale nabídka barev a tvarů je velice široká – díky tomu přizpůsobení vybavení do stylu celého interiéru je docela intuitivní. Nejpopularnější barvy jsou třeba stříbrná, šedá, černá buď rudá, ale vůbec nejsou to jediné možnosti.

koupelna
Source: www.sxc.hu
Během stavby koupelny nejlépe pamatovat, že kromě fénů na vlasy ostatní užitečné vybavení které stojí vlastnit ve věřejném záchodě jsou tryskové osoušeče rukou: je to nejen snadný a ekonomický, ale také jeden z nejvíc hygienických způsobů na sušení umytých rukou. Tryskové osouseče fungují přede vším díky produkci stlačeného vzduchu, teplého anebo chladného. Prestože se používá elektřinu, ososeče rukou jsou často ekonomičtější, jestli je srovnat s nakupováním papírových ručníků – aspoň pokud jde o odvoz odpádků.

Před nákupy nejlépe udělat alespoň jakousi selekci a vybrat jen účelné a zároveň nejekonomičtější osouseče a brát to jako investice. Během instalaci rozhodně klíčová je adekvatní vzdálenost všech elektrických přístrojů od vody, zvláště tekoucí – může to způsobit nebezpečnou nehodu. Taková vybavení pro věřejné záchody jako tryskové osouseče rukou buď různé druhy fénů na vlasy stojí to za to, kupovat jedině u nejlepších firem – potom podmínky záruk jsou pro objednavatelé nejednou vhodnější.