Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Nezbytné zařízení pro věřejné záchody v hypermarketu, škole a dalších místech

Věřejné záchody jsou místa, která musí dávat svým uživatelům možnost snadného držení hygieny a komfort. V hypermarketu, nemocnici, nádraží, anebo konferenčním a sportovním centru a ostatních prostorech, ve kterých lide traví alespoň nějakou dobu, funkční a hezký záchod je celková nezbytnost. Z tohoto důvodu aby obdržení čistého a pohodlného věřejného místa bylo úspěšné, určitě stojí to za to, uvidět různé druhy zařízení věřejného záchodu a zvolit pouze to nejkvalitnější.
WC
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Teď, když rodiče jsou docela aktivní, ve věřejných místech nemůžou chybět dětské přebalováky – díky nim rodiče můžou v klidu a bez špinění změnit plenky nemluvně. Přebalováky ve věřejných záchodech nejčastěji mají tvar pohodlného pultu s polštářem buď nylonovým pasem, díky kterému zároveň nemluvně a rodiče mají plný komfort.Občas dětské přebalováky jsou rozkladací; je to dobrý a jednoduchý nápad na šetření prostorem, ale nutná je tehdy nejméně krátká instrukce používání a lehký mechanismus rozkladaní, aby také únavená osoba mohla bezproblémově přebalovat. Rozhodně vážná je také trvanlivost a bezproblémové čistění přebalováku pro nemluvně. Docela často zákazníci potřebují i výhody pro postížené osoby – např. odborné držadla.

vysoušeč rukou
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Kromě vybavení pro rodiče ve věřejných záchodech potřebné budou kvalitní dvířka, vhodné osvětlení, dávkovače tekutého mýdla, několik umývadel a vysouseče rukou. Samozřejmě v žádné věřejné toaletě nemůže nikdy chybět mýdlo, čistá voda, a dobře fungující sanitární přístroje. Díky dávkováčům zároveň majitel věřejného záchodu a použivatelé získají několik výhod – množství mýdla je šetřené, zákazníci mají je v pohodlné formě tekutiny nebo už kompletní pěny, mají jistotu, že mýdlo je hygienické (není zašpiněné rukami ostatních lidí). Samozřejmě dávkovače nemusejí obsahovat mýdlo, ale také třeba připravky pro dezinfekci rukou, potřebné v nemocnicích a některých klinikách. Používání dávkováčů je i rychlé.

V ohledu parametrů a designu dávkováčů nebo přebalováků výběr nabídek je dost velký, aby každý kdo staví věřejný záchod mohl najít něco nejvhodnějšího. Dnes nejlépe pamatovat, že hodně zajímavých druhů zařízení věřejných záchodů je v odborních a slavných obchodech, kterých nabídky a ceny jsou často dostupné na webových stránkach – je to ve velkém měřitku dobrý zdroj informací o toaletních výrobkách.