Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Jak účinně vybavit věřejné záchody – nápomocné tipy

Nikdy ještě pravděpodobně na trhu nebylo tolik pozoruhodných a rozsáhlých možností jako v dnešní době, pokud jde o různorodé vybavení pro věřejné záchody. Dle potřeb, místa a rozpočtu zprávce nebo majitel může vybavit záchod tř. v hotelové fény, osoušeče rukou, jednoduché buď extravagantní podavače tekutého mýdla, a kromě toho osvěžovače vzduchu. Každý z těch přístrojů má několik zajímavých kladů, které určitě stojí blíže prozkoumat.


toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Už zdánlivě průměrné sušiče rukou dávájí pohodlí nejen uživatelům věřejných záchodů. K zajímavým kladům (zároveň pro zákazníky a správce) je získání větší prostornosti – když v záchodě jsou přitomné takové osušovače, nejsou absolutně potřebné papírové ručníky, které potom jen leží v koši na odpádky, buď – když jsou přeplněné – na podlaze. Rovněž – na rozdíl od papírových ručníků – osušovače ruk nikdy se nekončí, co i znamená větší komfort.

Stojí to za to, v průběhu výběru sušiček ruk, aby mít jistotu, že všecko bude fungovat skvělé, se řídit časem záruky, kvalitou zařízení a názorem zákazníků. Některé podníky i jsou věhlasné z toho, že jejích výrobky pro věřejné a soukromé záchody se označují skvělou ergonomií a skvělým poměrem ceny a kvality.


Věřejný záchod je pravdivě klíčový pokoj pro každého člověka, jenž pracuje nebo využívá služby – a proto jej stav samozřejmě musí být pravidelně ověřován. Jednou za nějakou dobu vosy a komáři se můžou dostát do různorodých prostorů, a vůbec to není příjemný pohled. Navíc,
toaleta
Source: pixabay.com
působí potom ostatní problémy s uklízením záchodu. Aby tomu předcházet, nejlépe investovat v odborné zařízení vůči hmyzu, aspoň v léto a na járo, když mouchy a můry jsou nejaktivnější.

Teď skvělou volbou bude v takové situaci likvidátory hmyzu – je to typ lampy, která láká přitomný v pokoje hmyz ultrialovým zářením, a tehdy chytá díky tvaru kleci a lepidlu. Je možné použití likvidátorů už v nevelké vzdálenosti od lidí, například na vysokém stropě. Stáčí prostě nainstalovat likvidátor v prostoru, zapnout a jednou za jakousi dobu vyměnit vložky nebo žárovky. O účelných následcích likvidátorů svědčí třeba to, že jsou často používané v cukrárnech a potravinářském průmyslu, kde mouchy a jiný hmyz může působit autentické problémy.