Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Nezastupitelné vybavení pro věřejné záchody – co stojí vědět

Nejvhodnější vybavení působí, že zákazníci jsou spokojení, a v samém záchodě držení pořádku je docela snadné, ale teď stojí být si vědom, že věřejné záchody v otevřených místech vyžadují někdy velmi odlišné vybavení, než to které se nachází v stavbách. Je to viditelné například během léta v zábavních parcích nebo festivalech, kde velice nejednou do záchodu se dostává nechtěný hmyz a pavouci. Z zřejmých důvodů vosy, noční můry a komáři není pohled, jenž zákazníkům se líbí.


osoušeč rukou
Author: Bradley Gordon
Source: http://www.flickr.com
Celé štěstí, současně každý zprávce věřejného záchodu může bezproblémově koupit přislušenství, které pomůže vyřešit tyto problémy. Likvidátory hmyzu je dobrý a trefný způsob na omezení množství mouch a jiného hmyzu. Fungují hlavně díky své konstrukci, jež má tvar lampy s klecí, dodatečně často obsahuje lepidlo, a láká hmyz ultrafialovým světlém. Nyní nejlépe být si vědom, že nejsou i škodné pro lidí, a a proto se je často používá ve velkých podnících, například v jatkách, rybárnech, vinárnách nebo dokonce také v kuchyni v restauracích.

Likvidátory jsou velmi dobrým řešením, o čem svědčí vysoká poptávka a názory uživatelů. Určitě likvidátory hmyzu nejsou přizpůsobené pouze pro velké továrny a záchody v otevřeném interiéru – na trhu jsou nejednou dosažitelné menší lampy, diskrétní a dobré fungující v menších místech. V novodobých věřejných záchodech nejednou jsou velmi hodnocené elektrické přístroje, díky kterým zákazníci můžou hned a hygienicky osoušet ruce . Samozřejmě je to možné hlavně v těch záchodech, jež se nachází už v různých stavbách – na příklad na nádraží anebo v hotelu.


hygienické zařízení
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Automatický osoušeč rukou to dává možnost a je často doporučován odborníky; nejlepší modely dokonce ušetří hodně peněz, pokud je přírovnat s tradičními papírovými ručníky. Skvělou volbou bude uvidět různé nabídky sušičů rukou a názory zákazníků – šance, že přislušenství bude tehdy fungovat nadlouho a správně, jsou velice vyžší. Automatický osoušeč rukou omezí rovněž časté uklízení podlah po mokrých jednorázových ručnících a množství odpádků nechaných zákazníky, a je příznivý pro životní soustředí, protože k jej následkům patří menší poptávka po papíru, malá produkce oxidu uhličitého a zmenšený vývoz odpádků.