Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Tak dlouze něco hledáme, až to koneckonců nalezneme.

Za sedmero moří a sedmero pahorky jsme našli to, co jsme vyhledávali už pěkně odedávna a přitom jsme to měli před nosem. Hledáme různorodé předměty tam, kde si myslíme, že budou, a nehledáme na místech, kde se nachází nejvíce.
plochý
Author: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Častokrát se děje, že držíme myšlenku, ale ne zcela správně víme jakou.Přemýšlíme jak co udělat, ale ustavičně nám nic nepřichází na mysl. Není ku věci, užít předměty, jaké nám jsou pod rukou. Hlavně zrovna tyto předměty jsou nejlepší a neobvyklé pro každého kdo je uzří. Inspirace se někdy těžko objevuje. Třebaže ji máme přímo před očima, často nám ztrácí se a nemusíme ji již najít. V případě, že nás cosi nadchlo, když to nemůžeme učinit hned, poznačme si to do bloku, abychom si to vybavili v nejbližších dnech. Inspirace je něčím neobyčejným - Demur. A proto, v případě, že nás již zaujalo, bylo by ztrátou, kdybychom to nezaznamenali. Převážně všechno využíváme od lidi, co tomu rozumí. No jo, ale i oni musí z nějakého zdroje brát idei. Jenom i obvyklé písmeno A smí být bezvadným nástrojem pro dokonalé konání. Její stavba je tak utvořená, že lze vytvářet neobvyklé objekty. Dychtíme být nevšední a perfektní, tak jdeme do jiných zemí a odhalujeme nápady tam. Když ji již nalezneme a míříme se domů, mnohdy si uvědomíme, že to co jsme si donesli, jsme už odedávna drželi na rukou. Písmenko A můžeme umístit vzhůru nohama i vleže a rovněž roztřídit na kusy. Máme více způsobu, než soudíme. Inspirací nám smí být i dětské hřiště. Hračky, jaké tam jsou a jak jsou rozdělené. Připomínají bludiště objektů, jaké připomínají pavučinu. Jinou možností je koruna listnatých stromů. Na jaře, a především jak květy jsou už rozkvetlé, formuje ojedinělou dekoraci.
Všechno okolo toho, nám umožňuje se více vcítit do přírodních myšlenek, zásluhou kterých naše prázdná mysl, zůstane zaplněná nádhernými nápady - . Všude kolem nás je moc objektu, jaké by se mohly dát do našich kanceláří. Jenom musíme naplánovat jak a kde, by se daly použít.
Tags: