Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Odjakživa jsme milovali nalepovat samolepky všude možně po domě

Když jsme byli dětmi, dostávali jsme samolepky, a pokud je nebylo kde přilepit, tak jsme je přilepovali na dveře či různý nábytek. Po této práci, naše skříně, snad též stěny, dostaly dost zabrat a přálo by si je opravit.
Dva tipy jak toto opravit. /


Dětské pokoje jsou plné hraček a všelijakých dětských věcí. Pokud se nám již podařilo samolepky odstranit ze zdi, eventuálně umýt pokreslené stěny, potom je jsme povinní jakýmsi způsobem nazdobit. Na zdi se perfektně hodí dětské fototapety - . Jsou to tapety zaplněné dětskými pohádkami. Hodně princezen, barbín, aut a jiných postaviček. Tapety jsou většinou vyměnitelné, takže by až tak nepřekážela nějaká další nálepka, jistěže by tam i padla. Dětské fototapety se dokonalé hodí do celého dětského prostoru, eventuálně třeba pouze na jednu stěnu. Nemusí být použitá na celý prostor. /


dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské malby a nálepky se též smí nacházet na dveřích v domě. Je zcela jednoduchý návod jak se od těchto věci osvobodit. Samolepící tapety na dveře krásným stylem zakryjí nedokonalosti, které si tam nepřejeme vidět. Pěkný obrázek na tapetě smí zpříjemnit náš prostor - podívejte se a dozvíte se více. Ba i na samolepící tapety na dveře si smíme pořídit jednotný vzorek našich původních dveří a žádný člověk nepozná odlišnost. Tyto tapety smíme využít na jakékoli dveře v domě. Navíc i do kuchyně na linku. Takovýmto způsobem smíme zpestřit naší už zašlou a mnoholetou kuchyní.
Jenom musíme fototapetu koupit a přilepit na dveře, jak prosté. /


Krása spočívá v uměních naších srdcí a v tom, jak jsme originální. Použijme proto, to co vlastníme uvnitř sebe.