Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Dekorace nástěnné a dekorace stropní.

Myslíme si, že každy chcí, aby jeho byt byl hezký. Velice důležité jsou zdí a stropy naších bytů. Níže popišeme Vám pár návrhů na dekorování stěn a stropu. Proč vzhled zdí a stropu je tak vyznamný? Barvy stěn mají ohromný vliv na to jak se citíme. Díky snadným nápadům Váš byt bude vypadat skvělé.


Nejjednoduším nápadem na dekorování zdí jsou určitě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám nabytí zájímavých rámečků, které budou dokonalou dekoraci stěn. Takové rámce můžete udělat sami. Bude to perfektní nápad na strávení času s dětmí.

Druhý velice jednoduchý nápad to koupení dekorativních hodin. Vyběr je tak ohromný, že jsme jistý, že každý najde vzor pro sebe. Takové řešení má pár plusu. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou též velmi praktické. Nemůžeme představit sobě byt bez hodin.
sufit
Author: Miele
Source: Miele


Jíným snadným způsobem dekoraci stěn je zavěšení zrcadel. Samozřejmě většina z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velmi praktické řešení. Můžeme Vám zaručit, že zrcadla budou perfektní vypadat též v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Významné jsou tež rámce zrcadla, které budete mít v bytě.

Jistě nejlehčím nápadem jsou rozmanité plakáty, tapety nebo samolepky na stěny. Vyběr je doopravdy ohromný a můžeme Vám zaručit, že každy najde něco ideálního pro sebe. Nejrozlehlejší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete samozřejmě na Internetu v speciálních obchodech. Cena zaleží na vzoru plakátu.

Pokud jde o dekorace stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na zdí. Nicmeně popišeme Vám pár způsobu na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou samozřejmě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Velkou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších problemů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme rovněž zajímavý návrh pro lídí, kteří jsou odvážní a kteří se nebojí experimentování. Je to také nápad pro lidí, kteří mají trošku víc prachů. Jde o hvězdné stropy, které nejlíp budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně prachů, ale máte garance, že budou výjimečné. Ale doopravdy můžeme Vám garantovat, že výsledek bude hezký. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude tma rozsvití spoustem hvězd. Je to perfektní dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.


Opravdu nemusíte mít spousta prachů, aby dekorovat zdí a stropy Vašeho bytu. Nejvyznamnější je dobrý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.