Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Co je úplně nezbytné ve věřejných toaletách – rozmanité zařízení

Věřejné záchody jsou potřebnou části různých staveb – tř. hypermarketů, univerzit, úřadů nebo nemocnicí. Kterékoliv je to místo, většina věřejných záchodů má podobné zařízení. V žádném věřejném záchodě nemůže chybět zařízení do sušení rukou, mýdlo a tekoucí voda, hezká koupelnová keramika a dobře fungující sanitární přístroje. Během nákupu rozhodně stojí stárat se o kvalitu – díky tomu nutné přístroje budou skvělé pracovat přes dlouhý čas. Nejlepší zařízení působí, že zákazníci jsou spokojení, a v samém záchodě držení čistoty je velice jednoduché.
komár
Author: OliBac
Source: http://www.flickr.com
Během léta často nepříjemnou potíži jsou různý hmyz a pavouky. Mouchy, moli, komáři, vosy a dokonce neškodné berušky nejsou ráde viděné v místech, ve kterých tak vážný je pořádek. V situací, když věřejný záchod se stává místem, do kterého se často dostávají hmyzy, stojí to za to, použit jednoduché a účelné přístroje – mnoho specialistů doporučuje odborné likvidátory hmyzu. Je to snadný způsob na ochranu před hmyzem, přitomný např. v pekařstvím, jatkách, vinárnech a skladech, v současné době častěji se objevují rovněž ve velkoplošných záchodech. Díky tak širokému používaní likvidátory hmyzu jsou dostupné v rozmanitých designerských a barevních verziích – zcela nemusí vypadat ošklivě a průměrně.Likvidátory hmyzu to druh lampy, která kromě typického, viditelného pro lidi světla vytváří ultrafiálové záření, které efektivně láká hmyz, a tvar kleci, vysoká teplota, proužek s lepidlem anebo elektřina zábraní útek. V záchodech a dalších prostorech, kde velice klíčové je držení hygieny, doporučené jsou likvidátory s lepidlem, především se vhodnými certikáty. Mrtvý hmyz se většinou nachází v jednotlivých nádobech, které musejí být pravidelně vyprázdněné. Nejlépe pamatovat, že poloměr ultrafiálového světla je velice nevelký a a proto likvidátory jsou zcela bezpečné pro lidi; bezpečnost i zvětšuje vzdálenost od lidí – likvidátory hmyzu pokáždé visí na vysokém stropě.

Jiný potřebný druh vybavení do věřejného záchodu jsou přístroje, kterých cílem je sušení ruk zákazníků. Nyní stojí vybrat elektrický osoušeč rukou – je moderní, účelný a rychlé. Díky ušetření místa v košech na odpádky, držení čistoty v záchodech se stává moc snadnější, a kromě toho elektrické sušiče během delší doby jsou ekonomičtější než jiné tradičné způsoby sušení ruk. V ohledu parametrů a designu sušičů výběr nabídek je dost široký, aby každý kdo chce stavět věřejný záchod mohl najít něco pozoruhodného.