Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tkdevelopment.cz/includes/menu.inc).

Nejkrásnější dekorace nástěnné – co stojí vybrat do záchodu

Aranžace záchodu buď koupelnového interiéru je určitě nějaká výzva. Prvním krokem je určitě počítat plochu a druhy zařízení. V případě věřejného nebo podobného záchodu, tř. v hotelu nebo škole, budou to rozhodně úplně jiné věci – v individuálním záchodě nemusí nikdo stavět dodateční dveře, zřídka také se tam nachází vysouseče rukou.

Také v individuálních záchodech často se nachází více nábytku, zejména když záchod je spojený s koupelnou. Pozdější kroky jsou stavba, pokládaní dlažby nebo jiné podlahy. Většinou aranžace záchodu končí dekorováním, ale absolutně není to nejmíň důležitý krok, ale vážný činitel který má silný vliv na pocit prostoru, náladu a rozhodně vzhled záchodu.

zařízení
Author: Brent Eckley
Source: http://www.flickr.com
Dekorace na stěnu musejí ve záchodech a koupelnách splňovat několik podmínek. Nejdůležitější je odolnost proti vodě – jestli není to splněné, dekorace nejenom ztratí nádherný vzhled, ale okamžitě se stanou dobrou kultivačním mediím pro bákterie buď hmyz. Na štěstí, v současné době rozmanité obchody a ostatní podníky nabízí dost dekoraci na zdi do záchodů a koupelen, aby každý mohl najit něco vhodného pro svoje potřeby. Na příklad soudobý obrazy na zeď, tj. fotky buď grafiky vyraběné na luxusním malířském platně, můžou vypadat docela hezky. Jestli jde o větší dekorace nástěnné, fototapety buď tradičné tapety také jsou docela efektivním řešením – v současné době vzory, v perfektní rozlišení, mají možnost být vytisknuté na zvláštních platnech odolných vůči vodě. Takové dekorace jsou velmi všestranné a můžou se nacházet zároveň ve věřejných a soukromých záchodech – jen v tomto prvním případě doporučovaná je větší velikost dekorací.Jiné zajímavé dekorace na zeď do záchodu jsou rovněž dostupné v nejrůznějších barevních variantech a patří k ním např. dlaždice nástěnné, dekorativní mozaiky, aranžmá z cihly buď kamenu. Ve věřejných záchodech velmi elegantní je i luxusní ocel a mramor nebo jeho hezká imitace. Teď velmi zajímavé účinky jsou dosažitelné díky veselým a saturovaným barvám – krásně se prezentuje nejenom tradiční modrá a zelená, ale i oranžová, žlutá, červená a barva písku. O pozoruhodných možnostech moderních nástěnných dekorací do záchodů nejlépe si přesvědčit osobně – na internetu se nachází obrovské množství vzorů a fotek kompletních prostorů.