Jak by měly vypadat záchody na benzinových pumpách.

Během delšího cestování někdy musíme zastavit, aby využit toaletu. Občas toalety na čerpacích stanicích nejsou nejlepší kvality. Nejhorší je špína, kterou můžete uvidět na některých benzínkách. Níže chtěli bychom napsat jak měl by vypadat perfektní záchod. Především myslíme, že nejpodstatnější je čistota.


Myslíme, že každý záchod musí být čistý, jde o hygienu a naší zdraví. Pokud toaleta, kterou chcete využit je špinavá nedělejte toho! Nahláste celou situace obsluze benzinové pumpy. Pokud jde o vybavení toalet na benzínkách kromě zřejmých předmětů jako toaletní misa a umyvadlo v každé toaletě musí být prostor na přebalovací pult. Je to tak základní z toho důvodu často cestujeme s dětmí. Je to jednoduché zařízení, které usnadní cestovaní.

Benzínky většinou jsou dostatečně pokrokové a můžete na nich nalézt všechno, co potřebujete. Na větších čerpacích stanicích kromě toalet najdete též koupelny, především sprchy. Je to velmi zakládní hlavně pro profesionálních řidičů, kteří mnoho času tráví ve svých vozidlech. Auta jsou už opravdu novodobé, ale navzdory tomu není možné využivat v nich toaletu nebo záchod. Určitě pokud nejsme majitelem obytného auta. Pokud máte běžné auto a cestujete hodně kilometrů musíte aspoň občas zastavit na benzinové pumpě.
toalety
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com


Myslíme, že v dnešní době toalety na čerpacích stanicích jsou doopravdy skvělé vybavené. Většina sítí vědí, že toaleta občas je nejlepší vizitkou benzínky. Jestli někde trefíme na špinavý záchod budeme se snažit unikat čerpacích stanic této sítí. Může to způsobit velké ztráty pro celou společnost. Čerpací stanice není jen místem, kde můžeme natankovat naše vozidlo. Je to též místo, kde můžeme oddechnout, něco sníst nebo vypit a také – co je velmi důležité během dalekých cest – je to místo, kde můžeme použit záchod a sprchu.

Vždycky dohližujte na kvalitu záchodu. Samozřejmě může se tak stát, že nějaký cestující, který užival toaletu před námi zůstavil místo v úplným zmatku. Nejlépe nahlásit to obsluze benzinové pumpy. Většina benzinových pump má speciální časové rozvrhy, díky kterém systematický kontroluji stav záchodů, především jejich čistotu. Pokud existuji potřeba chvatně uklízejí, aby všichni řidiče, kteří se zastaví benzínce byli uspokojení. Nejkratší jak je to jen možné: toalety na benzinových pumpách především musejí být čisté, nejlíp jestli můžete v nich najít sprchy. Základním vybavením měly by být též přebalovací pulty.